Tarifeler

Telefonlarımız hayatımızın vazgeçilmezi olduktan sonra birçok aşama kaydettik. Kullanım ihtiyacımızın artması sebebi ile zamanla ihtiyaçlarımız da güncellendi tarifeler de.

Önceleri yalnızca konuşma ve mesajlaşma için kullandığımız telefonlar, son yıllarda özellikle gençler tarafından çoğunlukla internet bağlantısı sebebi ile kullanılmaktadır. İhtiyaçlar çeşitlendikçe ve akıllı telefonlar ortaya çıktıktan sonra ise dengeler komple değişti. Önce telefonla konuşabilmemiz için kontörlü veya faturalı olarak 2’ye ayrılan tarifeler zamanla geliştirildi ve kontör yerine hesaba TL yükleme devri başladı. İlk önce konuşma ve sms tarifeleri var iken sonraları en temel ihtiyaçlarımızdan birinin internet olması ile tarifeler çeşitlendikçe çeşitlendi.

Günümüzde birçok hat seçeneği ve hatların çeşitli tarifeleri bulunmaktadır. Farklı fiyat aralıklarında cepten internet, mesajlaşma ve konuşma paketleri satın alabilme, sabit veya taşınabilir internet bağlantısı ya da hem cepten hem de evden internet kullanabilmenizi sağlayan tarifeler bulunmakta, farklı operatörlerin birbirinden farklı ve avantajlı tarifeleri sıkça güncellenmektedir.

Bu tarifeler yalnızca konuşma, sms veya internet paketini kapsadığı gibi hepsini de kapsayabiliyor. Bununla birlikte sadece sosyal medya hesapları için ya da online müzik dinleme platformlarında kullanılabilen internet paketleri de bulunmaktadır.

Hat taşıma ya da yeni hat alma gibi operatör geçişleri için de firmaların avantajlı tarifeleri bulunmaktadır. Kampanya dönemlerinde veya tarifede kalma sözü ile normalden daha indirimli fiyatlar sunulabilmektedir.

Faturalı veya faturasız, çeşitli kapsamları olan tariflerden birini seçerek siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre bir tercih yapabilirsiniz.

Uzmanin