Sompo Japan Sigorta

2001 yılından bu yana doğal afetler, sağlık, araç, kredi gibi hayat dışı bir çok branşta faaliyet gösteren Sompo Japan Sigorta, bireysel ve kurumsal hizmetleri ile müşterilerine 9 ayrı kategoride hizmet sunmaktadır.

Kasko kategorisi altında yer alan Bireysel Kasko ve Ticari Kasko seçenekleri ile kişisel veya ticari aracınızı her türlü kazaya karşı güvence altına alıyor. Buna ek olarak Trafik kategorisinde de zorunlu trafik sigortası yer alıyor.

Konut Sigortaları kategorisinde zorunlu deprem sigortası ve farklı kapsamlarda konut sigortaları sunarken, büyük, orta ve küçük çaplı işletmelerin iş devamlılığını sarsabilecek riskleri İş Yeri Sigortaları ile güvence altına alıyor.

Dilediğiniz kapsamlarda hazırlanmış 5 adet seçeneği ile Sağlık Sigortaları kapsamı dahilinde yatarak veya ayakta tedavilerinizin masraflarını karşılıyor.

Hayat akışı içerisinde başınıza gelebilecek kazalar sonucunda yaşanan kalıcı hasarlarda ailenize ve size destek olan Ferdi Kaza Sigortaları; eğitim, iş veya tatil amaçlı gerçekleştirdiğiniz seyahatler esnasında karşılaşabileceğiniz aksaklıkları güvence altına alan Seyahat Sigortaları da Sompo Japan Sigorta’nın hizmet kapsamı içerisinde bulunmaktadır.

Olası bir kaza sonucu kalıcı sakatlık durumu ya da vefat durumu esnasında ya da müşterilerinin istekleri dışında işsiz kalmaları durumunda kredi kartı borçlarını üstlenen Kredi Kartı Sigorta Ürünleri ile Diğer kategorisinde yer alan Yat Sigortası ve Tarım Sigortası da kapsam dahilinde bulunmaktadır.

Diğer Sigorta Şirketleri

Uzmanin