Groupama Sigorta

Güven yaratan sigorta hizmeti sağlamak amacıyla varlığını sürdüren Groupama Sigorta, geniş risk ağı ile ihtiyaç doğrultusunda hizmetler sunmaktadır. Geçmişten gelen tecrübeleri ışığında ilerleyerek ancak teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlayan firmanın bireysel ve kurumsal alanda çeşitli güvenceleri mevcuttur.

Bireysel hizmetler 7 ana branşta hizmet sunmaktadır. Bunlar Aracınıza Özel hizmetleri kapsayan Kasko ve Trafik Sigortaları, Evinize Özel güvenceler sunan Süper Konut, Kolay Konut ve Zorunlu Deprem Sigortası, Sağlığınıza Özel kategorisinde hazırlanan Groupama Pozitif Sağlık Planları, HİSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Alternatif Sağlık Sigortası, Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası, İlk Yardım Sağlık Sigortası, Türkiye’ye Hoş Geldiniz Vize Seyahat Sigortası, Seyahat Sağlık ve Grup Sağlık sigortaları, Bireysel Emeklilik Sistemi olarak adlandırılan Süper Emeklilik Planı, Grup Emeklilik Planı, Emeklilik Yatırım Fonları ve Otomatik Katılım sigortaları, Hayatınıza Özel olarak planlanan Birikimli Hayat, Risk Hayat, Grup Hayat, Grup Kaza ve Ferdi Kaza sigortaları ile Sorumluluk Sigortaları ve Tarım Sigortalarıdır.

Bununla birlikte Groupama Sigorta’nın Ticari Aracınıza Özel, İşyerinize Özel, Sorumluluk Sigortaları, Nakliyat ve Otomatik Katılım sigortaları olarak adlandırılan Kurumsal Sigortaları da mevcuttur.

Diğer Sigorta Şirketleri

Uzmanin