Ergo Sigorta

Türkiye genelinde 1.600’ü aşkın acente ile hizmet veren Ergo Sigorta, hayat boyu işbirliği garantisi vermektedir. Araç, sağlık konut gibi çeşitli hizmetler sunan Ergo Sigorta’nın ürünlerini bireysel ve kurumsal olarak iki ana kalemde inceleyebilmek mümkün.

Bireysel Sigortalar kategorisindeki hizmetler, kendi aralarında 4 ana gruba ayrılmıştır. Bunlar,

Başka Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası ve Yat Sigortası olarak adlandırılan Araç Sigortaları; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Hoş Geldin Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası olarak sınıflandırılmış Sağlık Sigortaları; Bizim Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası olarak kategorize edilen Konut Sigortaları ve Ferdi Kaza Sigortaları ile Seyahat Sigortasını kapsayan Diğer Sigortalar olmak üzere ifade edilebilir.

Kurumsal Sigortalar kategorisindeki sigortalar da kendi aralarında çok çeşitli ve kapsamlı riskleri güvence altına alabilecek şekilde planlanmıştır. Bunlar, İş Yeri Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Tarım Sigortaları ve KEP Destek Planı, Hukuksal Koruma Sigortası, Yeşil Kart Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Ferdi Koltuk Sigortası, sorumluluk sigortaları gibi birçok alanda güvence sağlayan Diğer Sigortalar olarak incelenebilir.

Diğer Sigorta Şirketleri

Uzmanin