Aksigorta

Türkiye’nin her yerinde bulunan toplamda 2000’i aşkın acentesi ile hizmet veren Aksigorta, 1960 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sağlıyor. Aksigorta’nın sigorta kapsamda yer alan ana başlıklar; Araç Sigortaları, Konut Sigortaları, Sağlık Sigortaları ve Diğer Sigortalardır.

Araç Sigortaları, Trafik Sigortasına ek olarak 4 çeşit kasko sigortası ile hizmet vermektedir. Bunlar; Akkasko, Muafi̇yetli̇ Oto Kaskom, Prati̇k Kasko, Ti̇cari̇ Kasko olarak adlandırılır.

Konut Si̇gortaları da  Ev – Eşya Si̇gortası, Zorunlu Deprem Si̇gortası olarak iki ayrı sınıfta incelenebilir. İş Yeri̇ Si̇gortaları, İş Yeri̇ Paket Si̇gortası, İşi̇m Sarsılmaz Deprem Güvencesi̇, Her Dai̇m Nöbetçi̇ Si̇gorta, Akaryakıt Paket Si̇gortası, Otel Paket Si̇gortası olmak üzere 5 çeşit ile sunulmuştur.

Aksigorta’nın sunmuş olduğu Sağlık Si̇gortaları da 7 ayrı kategoride incelenebilir. Bunlar; Bi̇reysel Sağlık Si̇gortası, Kurumsal Sağlık Si̇gortası, Seyahat Sağlık Si̇gortası, Premi̇um Seyahat Si̇gortası, Hayata Devam Si̇gortası, Sağlığa Destek Si̇gortası, Yabancılara Özel Sağlık Si̇gortasıdır.

Tüm bu kategorilerin dışında Di̇ğer Si̇gortalar olarak sunulan, zor zamanlarda destek olabilecek çeşitli kategorilerde hazırlanmış 15 adet daha sigorta branşı bulunmaktadır.

Diğer Sigorta Türleri

Uzmanin