Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası 1944 yılında kurulmuş ve o günden bu yana müşterilerine çeşitli kapsamda hizmetler sunmaktadır. 6 ana kategoride bankacılık hizmeti sunan Yapı Kredi Bankası, bu kategoriler bazında hizmetlerini çeşitlendirerek, kişilere en uygun halleri ile sunmaktadır.

Bunlar; Bireysel Bankacılık, Platinum Bankacılık, Özel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Kurumsal Bankacılık ve Ticari Bankacılıktır.

Bireysel bankacılık kapsamındaki kredi hizmetleri; ihtiyaçlarınızı ertelememek için tercih edebileceğiniz İhtiyaç Kredisi, hayallerinizdeki eve kavuşabilmeniz için tasarlanan Konut Kredisi, dilediğiniz aracı satın alabilmeniz için sağlanan Taşıt, Motosiklet ve Tekne Kredisi ve nakit ihtiyaçlarınızı limitleriniz dahilinde karşılayabilmeniz için kredi başvurusu yapmaksızın kullanabileceğiniz Esnek Hesaptır.

Yapı Kredi Bankası, Kredi hizmeti kapsamında KOBİ’lere, kurumsal ve ticari müşterilerine verdiği hizmetlerinin yanı sıra Platinum Bankacılık kapsamında müşterilerine bazı ayrıcalıklardan da yararlanabilme şansı tanımaktadır.

KOBİ kredileri nakit ve gayri nakit olabildikleri gibi kullanım alanlarına uygun vade fırsatları ile sunulmaktadır. Aynı şekilde nakdi ve gayri nakdi hizmet sunan ticari krediler, bu hizmete ek olarak teminat mektupları da sağlamaktadır. Bunlar Türk Lirası Teminat Mektupları ve Yabancı Para Teminat Mektupları olarak iki ayrı kategoride değerlendirilir.

Diğer Bankalar

Uzmanin