TEB Bankası

1927 yılından bu yana hizmet veren TEB Bankası; kurumsal, ticari ve özel bankacılık, bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarında faaliyet göstermektedir.

TEB Bankası kredi çeşitleri ;İhtiyaç Kredileri, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Kredili Mevduat Hesabı ve Tarım Kredileri olmak üzere 5 kategoride incelenebilir. Her bir kredi grubu kendi içerisinde daha özele inerek kademelendirilmiştir.

TEB Bankasının ihtiyaç kredileri 7 çeşitte sunulmaktadır. Bunların isimleri; CEPTETEB İhtiyaç Kredisi,  Mağaza İçi Kredi, İhtiyaç Kredisi, Bireysel Finansman Kredisi, Arsa Kredisi, TEB Pratik İhtiyaç Kredisi ve  PTT’den TEB Jet Kredidir. Uzun vade ve düşük faizlerle kira öder gibi ev veya işyeri sahibi olabilmeniz için özel olarak hazırlanan konut kredileri, 24 saat içerisinde çeşitli avantajlarla sahip olabileceğiniz taşıt kredileri, hesabınızda yetersiz nakit olması ya da hiç olmaması durumunda hemen limitleriniz dahilinde çekebileceğiniz kredili mevduat hesabı, girişimciler için oldukça önem arz eden İşletme Kredileri, Yatırım Kredileri ve Tarım Girişimcileri İçin Kredi olarak adlandırılan tarım kredileri bankanın hizmet kapsamında olan diğer kredi türleridir.

Teb Bankası Kredi ağı ile esnaf, girişimci, kadın patron, kobi ve daha bir çok özel alanda ticari kredi finansmanı da sağlamaktadır.

Diğer Bankalar

Uzmanin