HSBC

Türkiye’nin önde gelen uluslararası bankalarından bir olan HSBC Bankası, kredi kaleminde kurumsal hizmetlerinin yanı sıra mortgage, taşıt ve ihtiyaç kredileri olmak üzere 3 kategoride hizmet veriyor. Ticari kredilerin haricinde, dilediğiniz evi veya aracı satın alabilmeniz için finansman sağlayan kurum, bunların dışında kalan bütün giderleriniz için de özel fırsatlarla kredi hizmeti sağlıyor.

Mortgage kredisi, 120 aya varan vade seçeneği, uygun faiz oranı ve kefilsiz kredi kullanma avantajları sağlamakta. Tüm bunlara ek olarak ödeme kolaylıkları da sunmakta. Taşıt kredisi ile 0 km ya da 2. el araç satın almak istediğinizde araç rehini teminatıyla yine kefilsiz olarak kredi kullanabiliyorsunuz. Taşıt kredilerinde maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiş durumda, bu durum tüm bankalar için geçerli olmaktadır. İhtiyaç kredileri ise her türlü bireysel ihtiyacınız için özel olarak planlanıyor. Eğitim, evlilik, tatil ve acil sağlık harcamaları gibi birçok bireysel ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için özel faiz oranları ile hizmet sağlıyor.

Bunlara ek olarak, HSBC Bankası Kredi fırsatları ile indirimli faiz oranları uyguladığı birçok kampanya da gerçekleştiriliyor.

Diğer Bankalar

Uzmanin